w ,

Jak obudzić się wcześnie, a jednocześnie spokojnie w weekendowy poranek

Wybierz swój strój na następny dzień. W ten sposób nie tracisz czasu i czujesz się lepiej przygotowany, gdy wstajesz z łóżka i zaczynasz nowy dzień. Ustaw alarm. Spróbuj ustawić go w godzinach od 6:00 do 7:00, abyś mógł mieć miły poranek i mieć czas na przygotowanie własnego śniadania. Idź spać wcześnie. Może to oznaczać spanie o 20:00 lub o 21:00. To zależy od tego, ile snu potrzebujesz i ile czasu chcesz obudzić. Staraj się dużo spać. Przynajmniej dostań 6 godzin. Zrób listę rzeczy do zrobienia na następny dzień. Jest to opcjonalne, ale może pomóc ci poczuć się zorganizowanym i dlatego nie poczujesz się przytłoczony następnego dnia.
ReklamaObudź się. Tu zaczyna się twój dzień, nie wysadzaj go. Wyłącz alarm i trochę się rozciągnij. Zmusić się do wstania. Jeśli naprawdę nie możesz, daj sobie 5 minut. Pamiętaj, aby zresetować alarm, aby obudzić się za pięć minut, a nie za 2 godziny!
Skorzystaj z toalety. Idź do łazienki i skorzystaj z toalety. Prawdopodobnie nadal czujesz się bardzo zmęczony i zmęczony. Opryskaj twarz zimną wodą. To Cię szokuje, pomagając ci nie zasnąć. Pij trochę wody z lodem. To cię też budzi. Weź prysznic. Ten krok jest opcjonalny. Niektórzy ludzie wybierają prysznic po południu lub w nocy. Jednak zimny prysznic rano może cię obudzić. Ubierz się. Załóż strój, który wybrałeś poprzedniej nocy. Umyj i nawilż twarz. Użyj łagodnego środka czyszczącego lub mydła do twarzy. Użyj balsamu do twarzy, a nie balsamu. Uczyń włosy. Istnieje wiele opcji do wyboru. Możesz wybrać prosty styl na co dzień lub bardziej elegancki, jeśli planujesz wyjść. Zjedz śniadanie. To najważniejszy posiłek dnia. Zrób to zdrowe, zbilansowane śniadanie. Umyj zęby. Możesz użyć miętowej świeżej pasty do zębów, aby obudzić cię jeszcze bardziej. Teraz jesteś gotowy, aby zmierzyć się z wielkim dniem! Możesz śledzić swoją listę rzeczy do zrobienia lub kontynuować bez niej.
Reklama

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak tworzyć własne produkty kosmetyczne

Jak się zainspirować