w ,

Jak odblokować konto na Facebooku

Upewnij się, że Twój Facebook został wyłączony. Wejdź na stronę Facebooka pod adresem https://www.facebook.com/ , wprowadź swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij Zaloguj się . Jeśli zobaczysz komunikat „Konto wyłączone”, Twoje konto jest blokowane przez Facebook, co oznacza, że ​​możesz wysłać odwołanie.
Otwórz stronę „Moje konto Facebook zostało wyłączone”. Idź do https://www.facebook.com/help/www/103873106370583 na komputerze.
Kliknij link prześlij odwołanie . Znajduje się na prawo od tekstu „Jeśli uważasz, że Twoje konto zostało przez pomyłkę wyłączone”, proszę tekst w dolnej części sekcji. Spowoduje to otwarcie formularza odwołania.
  • Jeśli ten formularz otwiera stronę z informacją o wylogowaniu, zamknij przeglądarkę, a następnie otwórz ją ponownie. Być może będziesz musiał wyczyścić pliki cookie przeglądarki , zanim będziesz mógł kontynuować.
Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu. Wpisz adres e-mail lub numer telefonu, którego używasz do logowania do Facebooka, w polu „Adres e-mail logowania lub numer telefonu komórkowego” u góry strony.
  • Musi to być adres e-mail lub numer telefonu, do którego aktualnie masz dostęp.
Wpisz swoje imię i nazwisko. Wpisz nazwę, której używasz na swoim koncie Facebook, w polu „Twoje pełne imię i nazwisko”.
Prześlij zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Może to być prawo jazdy, zezwolenie szkoleniowe lub paszport. Aby to zrobić:
  • Zrób zdjęcie przodu i tyłu dowodu osobistego i przenieś je na swój komputer .
  • Kliknij Wybierz pliki
  • Wybierz zdjęcia do przesłania.
  • Kliknij Otwórz
Dodaj szczegóły swojego odwołania. W polu „Informacje dodatkowe” u dołu strony wpisz dowolne informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc stronie Facebooka. Niektóre przykłady przypadków, w których może to pomóc, obejmują:
  • Twoje konto zostało przez kogoś przejęte.
  • Ktoś, z kim się spierałeś lub nie zgadzałeś, oznaczył wszystkie twoje posty jako spam.
  • Masz wizualne dowody, że ktoś inny niż ty jest odpowiedzialny za działania, które skłoniły Facebooka do wyłączenia twojego konta.
Kliknij Wyślij . Jest w prawej dolnej części formularza. W ten sposób prześlesz swoje informacje i odwołanie do Facebooka. Jeśli sprawdzą Twoje konto i stwierdzą, że zostałeś niesłusznie zablokowany, Twoje konto zostanie odnowione.
Reklama
Potwierdź, że twój przyjaciel cię zablokował . Zanim nawet spróbujesz skontaktować się z przyjacielem w sprawie podejrzenia zablokowania, upewnij się, że rzeczywiście cię zablokował, zamiast po prostu usunąć lub dezaktywować jego konto.
Zastanów się, dlaczego dana osoba mogła Cię zablokować. Jeśli blok wystąpił nieoczekiwanie, oznacza to, że osoba mogła Cię zablokować z przyczyn związanych z pracą lub szkołą (na przykład nowo promowani menedżerowie często muszą blokować swoich pracowników zgodnie z umową). Jeśli ostatnio prowadziłeś ideologiczną debatę lub kłótnię z tą osobą, może istnieć bardziej osobisty powód tego bloku.
Znajdź sposób, aby skontaktować się ze znajomym poza Facebookiem. Wypróbuj numer telefonu, adres e-mail lub inne konto w mediach społecznościowych. Możesz także skorzystać z bardziej profesjonalnej usługi, takiej jak LinkedIn, jeśli zarówno Ty, jak i ta osoba macie konta.
Zapytaj swojego przyjaciela, dlaczego cię zablokowali. Niekonfrontacyjnym tonem, uprzejmie zapytaj swojego przyjaciela, czy cię zablokowali, a jeśli tak, to dlaczego. Poinformuj ich, że chcesz pozostać z nimi w kontakcie i że możesz rozmawiać o swoim związku.
Rozważ odpowiedź swojego przyjaciela. W zależności od tego, co mówi twój przyjaciel, być może będziesz musiał pozwolić blokowi pozostać (np. Wyżej wspomniana nowo awansowana sytuacja menedżera). Jeśli jednak są otwarci na odblokowanie cię, upewnij się, że słuchasz ich strony sytuacji.
  • Jeśli twój przyjaciel w ogóle nie odpowiada, nie wysyłaj dodatkowej komunikacji.
Poproś przyjaciela, aby ponownie cię zaprzyjaźnił. Jeśli zgadzają się cię odblokować, pozwól przyjacielowi wysłać ci zaproszenie do znajomych, a nie wysłać je samemu.
Reklama

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak czyścić zardzewiałe narzędzia ogrodowe

Jak skoncentrować się na czytaniu lub pracy