w

Jak rozmawiać z dziewczyną, z którą chciałbyś się umówić, ale boisz się podejść

Puść swój strach. Pozbycie się strachu przed rozmową z nią jest najtrudniejszą częścią, ale pamiętaj tylko:
 • Wszyscy jesteśmy równi, wszyscy się denerwujemy i wszyscy jesteśmy ludźmi.
 • Większość dziewcząt nie jest wredna ani niegrzeczna, więc jeśli nie chcą z tobą rozmawiać, nie zranią twoich uczuć
 • Lepiej podejść do niej i poznać wynik, niż nigdy tego nie robić i zastanawiać się, co by się stało.
Porozmawiaj z nią. Znajdź jakiś naturalny powód, by się przedstawić. Dobrym początkiem rozmowy jest po prostu jej poznanie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Jeśli rozmawia z przyjaciółką, posłuchaj jej rozmowy (ale nie prześladuj jej!), A potem wskocz z dowcipnym komentarzem, takim jak: „Hej, ty też lubisz Harry'ego Pottera!”. Jeśli dziewczyna z nikim nie rozmawia, skomentuj jej strój, książkę, którą trzyma lub klasę, w której jest. Następnie rozpocznij rozmowę!
 • Jeśli rozmawiałeś z nią wcześniej, a ona wie, kim jesteś, nie powinno to być zbyt trudne. Jeśli nie, wszystko, co musisz zrobić, to się przedstawić i porozmawiać.
WSKAZÓWKA EKSPERTA
John Keegan Dating Coach
John Keegan jest trenerem randek i mówcą motywacyjnym mieszkającym w Nowym Jorku. Prowadzi The Awakened Lifestyle, gdzie wykorzystuje swoją wiedzę na temat randek, atrakcyjności i dynamiki społecznej, aby pomóc ludziom znaleźć miłość. Uczy i prowadzi warsztaty randkowe na całym świecie, od Los Angeles po Londyn i od Rio de Janeiro po Pragę. Jego prace były prezentowane w New York Times, Humans of New York i Men's Health.
John Keegan Dating Coach
Przedstaw się, rozpoczynając rozmowę, jakbyście się znali. Na przykład, zwróć się do niej w kolejce do kasy i zapytaj, co lubi kupować. Podejdź do niej w sklepie spożywczym i rozpocznij rozmowę o owocach w Twoich koszykach.
Porozmawiaj trochę! Prowadzenie small talk to świetny sposób, aby wczuć się w to, czy dziewczyna cię lubi, czy nie. Prowadzenie krótkich rozmów może być równie łatwe, jak pytanie o pogodę, zadanie domowe lub skomentowanie wydarzenia szkolnego. Opierając się na jej reakcji i długości odpowiedzi, możesz uzyskać całkiem niezły pomysł, jeśli jest tobą zainteresowana.
 • Na przykład, jeśli wasza szkolna drużyna piłkarska zdobyła tytuł sekcji, można powiedzieć: „Hej, czy widziałeś mecz zeszłej nocy?”. To otworzy się na wspaniałą rozmowę. Jeśli jednak dziewczyna powie, że nie widziała gry, nie naciskaj jej szczegółami na temat tego, co się stało, i przedstaw jej streszczenie. Zamiast tego skieruj rozmowę w jej stronę i zapytaj, czy gra lub śledzi jakiś sport.
Jeśli siedzi obok ciebie lub blisko ciebie na zajęciach, spróbuj zrobić jej słyszalne, ale ciche komediowe uwagi. Na przykład, jeśli na zajęciach twój nauczyciel wykonuje zadanie pisemne, powiedz coś zabawnego, np. „Rany, boję się. To wygląda na dużo pisania”. Zrób to wystarczająco głośno, aby mogła usłyszeć. Jeśli zaangażuje się w rozmowę na temat Twojego komentarza, to świetna wiadomość! To znaczy, że naprawdę cię słuchała. Jeśli tego nie zrobi, może to oznaczać, że byłeś zbyt cichy, a ona cię nie słyszała, albo była zaskoczona, że ​​z nią rozmawiasz. Jednak próbuj dalej, a prędzej czy później ona odpowie.
Weź udział w rozmowach. Swobodnie rozmawiaj o rzeczach, które lubi, a czego nie. Zacznij od rozmowy z nią. Zapytaj ją o jej rodzeństwo lub inne małe rzeczy. Na przykład „Jak sobie radzą Jimmy i Sarah?” lub: „Ta niebieska koszula wydobywa oczy”. Dziewczyny lubią, gdy przypominają się małe rzeczy.
 • Dowiedz się, co Cię łączy, na przykład ulubiony zespół lub sport. To da ci wspólny temat do omówienia.
 • Jeśli chodzicie razem do szkoły, podejdźcie do niej na korytarzach i przywitajcie się po kilku rozmowach w klasie. Zrobisz dobre wrażenie, jeśli będziesz robić miłe rzeczy, na przykład przytrzymywać jej drzwi lub zawiązywać but, jeśli zauważysz, że się rozpiął.
 • Nie wychodź z siebie, aby robić te rzeczy przez cały czas. Pomyśli, że to dziwne, a nie słodkie.
Zaprzyjaźnij się z nią. Wielu facetów woli iść do sedna, ale jeśli warto ją o to zapytać, warto zbudować przyjaźń. Jeśli zaprosisz ją na randkę bez wcześniejszego poznania jej, może cię odrzucić tylko dlatego, że nie wie o tobie wystarczająco dużo, aby powiedzieć tak.
Napisz do niej. Wysyłaj z nią SMS-y lub rozmawiaj przez dłuższy czas. Dziewczyny uwielbiają, kiedy to się dzieje. Po wysłaniu jej SMS-a przez jakiś czas i uznaniu, że jest z tobą wystarczająco dobrą przyjaciółką, spróbuj zapytać ją, kogo lubi. Upewnij się, że ona też cię zapyta, w przeciwnym razie najprawdopodobniej skończy się na tym, że będziesz innym facetem. Spróbuj też się spóźnić - to wyjątkowo słodkie!
Upewnij się, że jesteście kompatybilni. Czy masz wspólne zainteresowania? Czy jesteś w tym samym wieku? Jeśli masz zamiar umawiać się z tą dziewczyną, upewnij się, że jest to ktoś, z kim naprawdę chcesz spędzić dużo czasu. Łatwo jest zbudować w głowie nierealistyczne fantazje, ale nie zawsze łatwo jest ocenić, czy naprawdę byłbyś z kimś szczęśliwy. Spróbuj porozmawiać o tym, co ją motywuje; w ten sposób stworzysz między wami więź.
Sprawdź, czy chce spędzać czas w grupie. Zapytaj ją i kilku innych znajomych, czy chcieliby pójść gdzieś, na przykład do centrum handlowego lub kina. W końcu, jeśli jesteście ze sobą dobrze, możesz poprosić ją, aby spędzała czas w Twoim domu z grupą osób. Grupa ludzi sprawi, że będzie to mniej niezręczne.
 • Nie pytaj jej o coś konkretnie i buduj to. Zamiast tego umów się z grupą przyjaciół i powiedz, że jest mile widziana. W ten sposób, jeśli nie może tego zrobić, nic się nie stanie, a ty możesz wyleczyć się z odrzucenia bez problemów.
 • Zapraszając ją na randkę, musi to być coś zabawnego, co nie jest dla niej wielkim problemem. Chcesz uniknąć niezręcznego wpatrywania się w swoje dłonie / stopy, mamrocząc o tym, „co ona robi w ten weekend”.
Upewnij się, że nie jest już z kimś zainteresowana ani z kim się spotyka. Jeśli ona już się z kimś spotyka, to jest to jej sprawa i musisz to uszanować. Jeśli jest oczywiście zainteresowana kimś innym, może warto poświęcić chwilę, aby ją przekonać - ale nie rób sobie nadziei.
Graj spokojnie, ale nie każ jej myśleć, że nie jesteś zainteresowany. Kiedy wasza dwójka zacznie się dużo spotykać, ludzie zaczną rozmawiać i zastanawiać się, czy jesteście na randce, czy też macie „coś”. Jeśli ktoś Cię o to zapyta, powiedz „lubimy się spotykać” lub „dobrze się razem bawimy”. Nigdy nie mów „jesteśmy tylko przyjaciółmi”. To da jej złe wrażenie.
Zaproś ją na spotkanie jeden na jeden. Zapytaj ją, czy nie chciałaby się kiedyś spotkać, ale nie mów, że to randka. Spędzając z nią więcej czasu, zapraszaj coraz mniej osób, aby w końcu móc po prostu powiedzieć: „Chcesz się spotkać w ten weekend?” Jeśli odmówi, dziękuję, nie rezygnuj jeszcze. Prawdopodobnie nie czuje się z tobą wystarczająco dobrze, ale może się z nią spotkać, jeśli będziesz z nią dalej rozmawiać. Mógłbyś wyjaśnić, że to nie byłaby randka, po prostu chodzenie do kina jako przyjaciele lub spędzanie czasu i pływanie.
Postaraj się zaprosić ją w miejsce, w którym czujesz się komfortowo. Chcesz znaleźć miejsce ciche, nieco odosobnione i łatwo dostępne. Co najważniejsze, rób to w miejscu, w którym czujesz się zrelaksowany i pewny siebie. Im lepiej się czujesz, tym bardziej będziesz zrelaksowany i pewny siebie, gdy w końcu ją zaprosisz.
 • Upewnij się, że również jest w dobrym nastroju - jeśli miała okropny dzień lub wydaje się zła, poczekaj, aż będzie w lepszym nastroju.
 • Jeśli to możliwe, poproś ją osobiście. Może to być trudniejsze i bardziej denerwujące, ale masz większe szanse na odniesienie sukcesu i możesz osobiście ocenić jej reakcję.
Wiedz, że nie potrzebujesz dużego romantycznego gestu, aby kogoś zaprosić. Filmy i telewizja sprawiły, że wielu ludzi zaczęło myśleć, że jedynym sposobem na zdobycie dziewczyny jest wielki, ekspresyjny moment. Ale to nie może być dalsze od prawdy w prawdziwym świecie. Wystarczy odciągnąć ją na bok po zajęciach lub pracy, złapać ją w drodze do drzwi lub usiąść obok siebie w autobusie. Tutaj naprawdę nie liczy się to, co robisz, ale to, co mówisz.
Przygotuj to, co chcesz powiedzieć, jeśli czujesz się zdenerwowany. Nie próbuj przesadzać z rozmową, ponieważ nie możesz przewidzieć, co powie. Jednak przećwicz krótkie i łatwe mówienie tego, co chcesz. Wystarczy 1-2 zdania. Niektóre pomysły obejmują:
 • "Naprawdę lubiłem spędzać razem czas i chciałbym zabrać cię na randkę."
 • "Czy chciałbyś wyjść ze mną na randkę w ten weekend?"
 • "Chodźmy kiedyś na obiad, tylko we dwoje?"
 • „Naprawdę lubię twoją przyjaźń i chciałbym spróbować pójść o krok dalej”.
Miej na uwadze konkretną datę. Przygotuj się przynajmniej do zaoferowania Ci jednego lub dwóch dni pracy. Pytanie o szczegóły jest znacznie lepszym sposobem oceny jej odpowiedzi. Jeśli chce iść na randkę, przygotuj sugestię:
 • "Świetnie! Co powiesz na kolację w czwartek?" lub „Jest świetny mecz w sobotę o 8, który mnie interesował, chcesz dołączyć do mnie?”
 • Miej przynajmniej jedną kopię zapasową na wypadek, gdyby była zajęta lub zapytaj ją, kiedy jest odpowiednia pora, jeśli to też się nie powiedzie.
Śmiało i powiedz to, nawet jeśli wydaje się to niezręczne. I koniec dnia, po prostu musisz to wyrzucić. Nie jest to łatwe, ale to jedyny sposób. Pisz krótko i na temat. „Naprawdę cię lubię i chciałbym kiedyś wyjść na randkę”, powinno wystarczyć. Pamiętaj, dlaczego chcesz z nią porozmawiać, i wiedz, że każda odpowiedź jest lepsza niż siedzenie i czekanie na nią.
 • Policz do 3 i zadaj sobie pytanie, kiedy dojdziesz do zera.
 • Unikaj mówienia zbyt dużo wcześniej. Przywitaj się, zapytaj, jak się czuje, a potem przejdź od razu do rzeczy. Im dłużej będziesz czekać, tym zimniejsze będą Twoje stopy.
 • Kiedy już wiesz, że chcesz się z nią umówić, musisz to zrobić.
Bądź szczery. Jeśli zamierza cię rzucić z powodu początkowej małej niezręczności, czy warto się z nią spotykać? Po prostu bądź sobą i wyjdź na zewnątrz, nawet jeśli jesteś zdenerwowany, niezręczny, dziwny lub niekomfortowy. Postaraj się rozpocząć rozmowę.
 • „Trochę się denerwuję, mówiąc to, ale ...”
 • "Wiem, że wydaje mi się trochę niezręczny, ale chcę, żebyś wiedział, jak się czuję."
Zrelaksuj się i idź powoli. Poświęć tyle czasu na rozwijanie związku „randkowania”, ile czasu na rozwijanie relacji „przyjaciel”. Nie musisz w nic nurkować.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak określić istotne fakty w sprawie (prawo zwyczajowe)

Jak sobie radzić z faktem, że masz kłopoty w szkole