w ,

Jak sprawić, by dziewczyna się w tobie zakochała

Idź powoli. Zanim zaczniesz ścigać dziewczynę, pamiętaj, że rzucenie jej na nią nie jest dobrym pomysłem. Jeśli spieszysz się, by wejść w związek z dziewczyną, może pomyśleć, że jesteś zdesperowany i stracisz zainteresowanie tobą. Nawet jeśli naprawdę lubisz dziewczynę, weź ją powoli, kiedy ją poznasz. Staraj się być jej przyjaciółką i poznaj ją lepiej, zanim spróbujesz uczynić ją swoją dziewczyną.
  • Nigdy nie mów dziewczynie, że ją kochasz, zanim pójdziesz z nią na randkę. Powinieneś nawet powstrzymać się od powiedzenia jej, że ją lubisz, dopóki nie umówisz się na kilka randek.
Znajdź pretekst, aby z nią porozmawiać. Aby dziewczyna cię zauważyła, w pewnym momencie musisz z nią porozmawiać. Nie musisz mieć dobrej wymówki, aby z nią porozmawiać, musisz tylko wymówki, by przełamać lody. Po przełamaniu lodu rozmowa z nią nie powinna być trudniejsza.
  • Spróbuj powiedzieć coś w stylu: „Hej, pamiętasz, jaka była praca domowa?” lub „Czy możesz podać sól?”
Mają maniery. Bądź uprzejmy nie tylko dla niej, ale dla wszystkich, których spotkasz. Pamiętaj, aby powiedzieć „proszę” i „dziękuję”. Stosuj maniery przy stole, kiedy dzielisz posiłki razem. Możesz nawet otworzyć dla niej drzwi i upewnić się, że bezpiecznie dotrze do domu.
Płać jej komplementy. Szczere komplementy to kolejny świetny sposób, aby dziewczyna poczuła się lepiej z tobą. Tylko upewnij się, że twoje komplementy są bezpośrednie i przemyślane. Komplementuj jej wygląd, ale także komplementy na rzeczy inne niż jej wygląd, takie jak jej inteligencja, kreatywność i determinacja.
  • Na przykład, można powiedzieć: „Jesteś niesamowitym artystą. Naprawdę podziwiam twój talent. ” Lub „Większość ludzi nie ma determinacji ani umiejętności zaliczania klas matematycznych na poziomie zaawansowanym. Myślę, że to naprawdę fajne, że celujesz w tak trudnych kursach. ”
Flirt z nią trochę. Flirtowanie jest ważne, aby pokazać dziewczynie, że naprawdę ją lubisz i że interesuje Cię coś więcej niż przyjaźń. Jeśli dopiero zaczynasz flirtować, najpierw musisz nauczyć się kilku technik. Ale często flirt występuje sam. Możesz się uśmiechać i wpatrywać w dziewczynę, którą lubisz, a nawet nie zdawać sobie sprawy, że flirtujesz.
  • Uśmiechnij się do niej, kiedy ją zobaczysz, i również często nawiązuj kontakt wzrokowy. To wyraźne oznaki, że jesteś nią zainteresowany. Jeśli odwróci wzrok, nie martw się. Może to po prostu oznaczać, że jest zdenerwowana, co może być dobrą rzeczą.
Upewnij się, że zawsze dobrze wyglądasz i pachniesz. Nie wszystkim zależy na wyglądzie, ale dobry wygląd i zapach pozwolą jej zobaczyć cię jako osobę, z którą chciałaby się umówić. Uważaj, aby codziennie brać prysznic, nosić czyste ubrania, układać włosy i golić się, a także dezodorant i wodę kolońską. Pokazanie jej, że masz styl i jesteś dumny ze swojego wyglądu, będzie dla niej atrakcyjne.
Żyj własnym życiem. Chociaż wspaniale jest spędzać czas z dziewczyną, którą lubisz, wciąż ważne jest, aby znaleźć czas na własne zainteresowania. Upewnij się, że nie przestajesz robić rzeczy, które kochasz, aby spędzać czas z dziewczyną. Będzie cię bardziej pociągać, jeśli zobaczy, że masz wspaniałe życie i że jesteś niezależny, niż jeśli musisz być przy niej, aby czuć się szczęśliwym.
  • Na przykład możesz pocieszyć ją podczas jednej z jej gier, piątkę za egzamin lub pogratulować jej awansu w pracy. Szukaj małych sposobów, w których możesz zachęcić, a ona będzie wdzięczna.
Bądź uprzejmy i uprzejmy. Podczas gdy niektóre dziewczyny pociągają złych chłopców, miły, troskliwy facet jest znacznie lepszym chłopakiem. Upewnij się, że zademonstrujesz jej cechy swojego chłopaka przed pierwszą randką. Stosuj dobre maniery przy stole, otwieraj przed nią drzwi i bądź miły dla innych.
Zaproś ją na randkę. Aby przenieść swoją swobodną, ​​zalotną przyjaźń na wyższy poziom, w pewnym momencie będziesz musiał zaprosić ją na randkę. Poproś ją w sposób swobodny i bez nacisku, aby zwiększyć jej szanse na powiedzenie „tak” i zmniejszyć niezręczność, jeśli odmówi. Wypróbuj coś takiego:
  • „Mam zapasowy bilet na film do w piątek wieczorem. Jesteś zajęty?”
  • „Nie wiem, czy jesteś zainteresowany wyjazdem, ale zwykle chodzę na targi państwowe, aby być nieco mniej znudzonym niż w domu. Chcesz być moim partnerem na ten dzień?”
  • „A więc nadchodzi wielki mecz piłkarski. Czy chcesz pomóc mi świętować ducha szkoły, kibicując drugiej drużynie?”
Zaplanuj specjalną randkę z uwzględnieniem jej preferencji. Chociaż możesz zaprosić ją w sposób swobodny, możesz również zaplanować randkę, która naprawdę ją zachwyci. Pomyśl o tym, co już wiesz o niej, aby zaplanować coś, co sprawi jej przyjemność. Możesz też zapytać ją, co chciałaby zrobić. Może docenić twoje rozważanie jej pragnień, kiedy planujesz swoją pierwszą randkę.
  • Na przykład, jeśli wydaje się zimna siedząc na zewnątrz w kawiarni, zapytaj, czy chce wejść do środka, aby się rozgrzać. Lub, jeśli kelner zapomniał przynieść jej napój, zwróć uwagę kelnera i zapytaj (grzecznie) o to lub po prostu idź do baru i weź ją dla siebie.
Powiedz jej, jak się czuje. Po kilku randkach daj jej znać, jak bardzo lubisz spędzać z nią czas. Może czuje do ciebie to samo, ale w pewnym momencie będziesz musiał się odezwać, jeśli chcesz być pewien.
  • Spróbuj powiedzieć coś w stylu: „Zawsze mam niesamowity czas, kiedy wychodzimy. Naprawdę fajnie jest być w pobliżu ”. Albo bądź bardziej szczegółowy i powiedz coś w stylu: „Masz najpiękniejszy uśmiech. To zawsze rozjaśnia mój dzień. ”
Umawiaj się z nią i poznawaj. Zakochanie się w tobie wymaga czasu i energii. Nawet jeśli twoja pierwsza randka była niesamowita, nie możesz oczekiwać, że już się w tobie zakocha. Zabierz ją na niesamowite randki i ciesz się procesem poznawania się. Związek będzie miał większą szansę na rozkwit, jeśli pozwolisz, aby coś się stało, niż próbując od razu ją zakochać.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak zatańczyć walca

Jak ubrać gotyk (mężczyźni)