w

Jak usunąć zaskórniki i zaskórniki za pomocą ekstraktora z zaskórników

Umyj twarz. Chcesz pracować z czystą skórą, więc usuń makijaż lub inne produkty, które mogą znajdować się na twarzy. Delikatnie osusz skórę, uważając, aby jej nie podrażnić ręcznikiem.
Doprowadź wodę do wrzenia na piecu. Zaskórniki są łatwiejsze do usunięcia, gdy pory są ładne i szerokie. Odrobina twarzy parowej nie tylko otworzy twoje pory, aby przygotować się do ekstrakcji, ale także wprawi Cię w miły, zrelaksowany nastrój!
Umieść ręcznik na głowie. Kiedy czekasz, aż woda się zagotuje, znajdź ręcznik, który możesz nałożyć na głowę podczas procesu gotowania na parze. Ręcznik zatrzyma parę i zapobiegnie jej wydostawaniu się, poprawiając działanie twarzy parowej.
Zbliż twarz do pary. Kiedy wrząca woda wytworzy wystarczającą ilość pary, usuń ją ze źródła ciepła. Opuść twarz nad miską, pozwalając ręcznikowi owinąć się nad tobą jak namiot, zatrzymując parę. Pozostań w tej pozycji przez 4 do 8 minut.
 • Zachowaj ostrożność podczas obchodzenia się z pojemnikiem na gorącą wodę. Możesz chcieć użyć rękawic kuchennych do ochrony rąk.
 • Nie zbliżaj twarzy wystarczająco blisko pary, aby poparzyć skórę. Efekt pary powinien być przyjemny, a nie ostry.
 • Trochę zaczerwienienia od pary jest normalne, ale zatrzymaj masaż twarzy, jeśli Twoja skóra zacznie być podrażniona.
Zdezynfekować ekstraktor. Główny instytut zdrowia publicznego w USA, prowadzony przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Przejdź do źródła Podczas pracy z ekstraktorem zaskórników, w skórze pojawi się mały otwór, w którym wychodzi zaskórnik lub białogłowy. Jeśli nie pracujesz ze sterylnymi narzędziami, możesz wprowadzić bakterie do swojej skóry, co jeszcze bardziej pogorszy epidemię, którą próbujesz wyleczyć! Aby wysterylizować ekstraktor do zaskórników, wystarczy namoczyć go w alkoholu przez minutę.
 • Trzymaj pod ręką alkohol do wycierania podczas używania odkurzacza, aby kontynuować czyszczenie.
 • Pamiętaj, aby dokładnie umyć ręce lub założyć winylowe rękawiczki podczas pracy na skórze. Na twoich rękach jest wiele zarazków, których nie chcesz przenosić na skórę.
Ustaw prawidłowo ekstraktor. Ekstraktor będzie miał pętlę na jednym końcu. Umieść pętlę wokół zaskórnika lub zaskórnika, który próbujesz wyodrębnić.
 • Jeśli nie możesz zobaczyć, co robisz, spróbuj użyć lusterka powiększającego. Można je kupić niedrogo w aptekach, domach towarowych lub w Internecie.
 • Przynajmniej upewnij się, że pracujesz w dobrze oświetlonym miejscu.
Dociśnij delikatnie, ale mocno. Gdy zaskórnik znajdzie się w pętli ekstraktora, należy zastosować wystarczający nacisk, aby wypchnąć zaskórnika lub zaskórnika ze skóry. Dociśnij podstawę komedo ze wszystkich stron, usuwając cały materiał ze skóry. Komedie mogą sięgać głęboko w głąb skóry, więc nie zakładaj, że wyciągnąłeś całość, gdy tylko pojawi się niewielka ilość materiału. Naciskaj pod różnymi kątami, aż nic więcej nie wyłoni się ze skóry.
 • Gdy upewnisz się, że masz już całe zaskórniki, po prostu przesuń po nim pętlę ekstraktora, aby usunąć go ze skóry.
 • Zmyć ekstraktor w zlewie lub wytrzeć materiał ręcznikiem papierowym.
Ponownie zdezynfekować ekstraktor przed ponownym użyciem. Powinieneś sterylizować ekstraktor przy każdym nowym zarażeniu, nawet jeśli leczysz je wszystkie za jednym razem. Zanurz instrument w alkoholu do nacierania na minutę, a następnie powtórz proces z kolejnym zaskórnikiem lub zaskórnikiem. Kontynuuj, aż usuniesz wszystkie skazy na skórze.
Chroń swoje otwarte pory. Kiedy usuwasz zaskórnik, pozostawiasz na skórze otwartą „ranę”, która, choć niezbyt widoczna, zajmie trochę czasu, zanim się zagoi. Nałóż niewielką ilość środka ściągającego na leczone obszary, aby chronić je przed bakteriami lub resztkami, które mogą spowodować kolejną epidemię.
 • Nawilżaj skórę po zastosowaniu środka ściągającego, aby nie wysychała.
 • Nie nakładaj makijażu na skórę, dopóki nie potraktujesz jej środkiem ściągającym.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak używać poliuretanu na bazie oleju zamiast poliuretanu na bazie wody

Jak powiedzieć rodzicom o swoim chłopaku na odległość