w ,

Jak wślizgnąć tampony i podkładki do łazienki

Przechowuj tampony i podkładki w kilku różnych lokalizacjach. To sprawia, że ​​skradanie się do skrytki do łazienki jest wygodniejsze w zależności od tego, gdzie jesteś i z kim jesteś. Na przykład, jeśli spędzasz dzień w szkole lub w pracy, przechowuj tampony i podkładki w torebce, biurku, plecaku, piórniku, pudełku na lunch i samochodzie.
Udawaj, że polujesz na coś innego. To skłania ludzi do myślenia, że ​​szukasz przedmiotów innych niż kobiece. Na przykład, jeśli tampony są przechowywane w torebce, szperaj w torbie i chwyć jednocześnie telefon komórkowy lub balsam do ust.
Wykorzystaj dystrakcje na swoją korzyść. Poczekaj, aż inni się rozproszą i zwrócą uwagę na coś innego, zanim złapiesz podkładki i tampony ze swojej skrytki. Na przykład, jeśli oglądasz telewizję z przyjaciółmi, poczekaj, aż skończy się przerwa reklamowa, zanim wybierzesz się do magazynu.
Działaj spokojnie i naturalnie. Ludzie rzadziej zwracają uwagę na to, co robisz, jeśli zachowujesz się spokojnie i naturalnie, a bycie niespokojnym, nerwowym i szalonym może sprawić, że będziesz wyglądać podejrzanie i podstępnie.
Używaj marek, które oferują ciche, dyskretne opakowanie. Najpopularniejsze marki tamponów i podkładek oferują produkty z cichymi, łatwymi do otwarcia opakowaniami, dzięki czemu możesz być dyskretny w podróży.
Przełącz na używanie kompaktowych tamponów. Większość marek tamponów oferuje wersje kompaktowe, które są pełnowymiarowymi tamponami owiniętymi w sposób, który czyni je mniejszymi do przechowywania i ukrywania.
Wsuń wkładki i tampony w długie rękawy koszuli. Sięgając po zapas, szybko wsuń podkładkę lub tampon w rękaw koszuli. Ten dyskretny ruch zajmuje zaledwie kilka sekund i skutecznie ukrywa tampony i podkładki wszystkich rozmiarów.
Wsuń wkładki lub tampony do buta lub skarpety. Buty to idealna kryjówka, ponieważ są bardziej pojemne niż większość stylów obuwia. Przed pójściem do łazienki dyskretnie pochyl się, aby wyregulować but lub skarpetę, i wsuń na bok podkładkę lub tampon.
Umieść maksi pady w książkach. Jeśli używasz notatnika lub podręcznika, wsuń maksi pad na środek książki i wróć na biurko lub szafkę przed udaniem się do łazienki.
Złożyć maksi podkładki i wkładki w dłoń. Ta kryjówka jest najskuteczniejsza, jeśli idziesz prosto do toalety, i nie wpływa na kształt ani funkcję twojej podkładki.
Wsuń podkładkę lub tampon do kieszeni spodni. Tylne kieszenie na spodniach i dżinsach są idealne do ukrycia poduszek i wkładek, a przednie kieszenie są bardziej skuteczne w chowaniu tamponów.
Wsuń wkładki i tampony do paska. Biorąc pod uwagę, że twoje ubranie nie jest zbyt luźne, pasy szortów, spódnic i spodni utrzymują poduszki i tampony w drodze do toalety.
Przechowuj podkładki i tampony w torbie do makijażu. Podkładki i tampony przypominają popularne produkty do makijażu, takie jak kompaktowe lustra, puder, tusz do rzęs i szminka. Zabierz swoją torbę do makijażu do łazienki i udawaj, że retuszuje makijaż.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak nosić kilofy

Jak malować tuszem alkoholowym