w ,

Jak zatańczyć walca

Stań twarzą do partnera, z dala od niego. Ołów powinien być skierowany do przodu. Śledzący powinien być skierowany do tyłu lub w przeciwnym kierunku ołowiu.
Połóż prawą rękę na lewym łopatce śledzącego, jeśli jesteś ołowianym. Owiń lewą rękę wokół prawej ręki podążającego, utrzymując łokieć na wysokości ramion.
  • Poruszaj lekko ugiętymi kolanami, abyś podniósł się na palcach, podnosząc stopę i delikatnie lądując na jej stopie. Staraj się trzymać stopy nisko nad ziemią, przechodząc z boku na bok.
Cofnij się prawą stopą do tyłu, jeśli jesteś następcą. Pozwól, by cię poprowadził. Wykonaj czynności opisane poniżej, zaczynając od prawej stopy do tyłu, a kończąc na lewej stopie umieszczonej obok prawej stopy.
  • Spróbuj wylądować miękko i elegancko na skórze stopy. Poruszaj się stopami nisko nad ziemią, szczególnie podczas wykonywania kroków na boki.
Wykonaj walca w tempie 3 razy. Policz „1”, gdy prowadzący idzie do przodu, a następny do tyłu. Następnie policz „2” jako kroki prowadzące na bok i kolejne kroki na bok. Na koniec policz „3”, gdy prowadzący zbliża swoje stopy do siebie, a śledzący zbliża ich do siebie.
  • Tempo powinno być wolne, z każdym wzrostem i spadkiem między zliczeniami. Powtórz kroki kilka razy, używając 3-count, aż uzyskasz płynne, pewne tempo.
  • Możesz spróbować wykonać walca do muzyki, która ma 3-krotne tempo. Tylko upewnij się, że muzyka nie jest zbyt szybka ani zbyt wolna, ponieważ może to zepsuć twoje kroki.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak dostać się do Channel Islands National Park

Jak sprawić, by dziewczyna się w tobie zakochała