w ,

Jak zbudować historię kredytową za pomocą American Express

Złóż wniosek o kartę przedpłaconą American Express. Karta przedpłacona działa prawie dokładnie tak jak karta debetowa; nie otrzymujesz kredytu i możesz obciążać tylko to, co zdeponowałeś na koncie. American Express nie zgłasza transakcji biurom kredytowym transakcji z kartą przedpłaconą, więc nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową. Jednak American Express prowadzi wewnętrzny rejestr Twoich transakcji kartą przedpłaconą. Jeśli często korzystasz z karty i konsekwentnie wpłacasz na nią pieniądze, American Express może zaprosić Cię do złożenia wniosku o kartę o bardziej rygorystycznych wymaganiach.
 • Dla wielu osób o niskim kredycie karta ta może być jedynym sposobem na postawienie stopy w drzwiach kartą American Express, ale nie buduje twojej zdolności kredytowej. Będziesz musiał budować swoją zdolność kredytową w innych firmach, aby poczynić znaczne postępy w pozyskiwaniu wysokiej jakości produktów American Card.
 • Zazwyczaj karty przedpłacone to zła inwestycja, ponieważ pobierają miesięczne opłaty i opłaty za każdą transakcję, którą z nimi zrobisz. Jednak jedyną opłatą za kartę przedpłaconą American Express jest opłata w wysokości 2 USD w bankomatach, co może być najlepszym produktem tego rodzaju na rynku.
Złóż wniosek o zabezpieczoną kartę American Express USAA. Ta karta jest dostępna tylko dla weteranów wojskowych i członków ich rodzin, ale może być świetnym źródłem dla osób uprawnionych. Podobnie jak w przypadku innych zabezpieczonych kart, konieczne będzie złożenie depozytu jako zabezpieczenia, a limit kredytowy będzie tak wysoki jak depozyt. Jednak depozyt będzie kumulował odsetki (obecnie 0,54%), a karta ma niskie RRSO od 9,9% do 19,90% z wieloma korzyściami.
 • Jeśli się kwalifikujesz, jest to lepsza opcja niż karta przedpłacona, ponieważ nie tylko ustanawia historię z American Express, ale także buduje twoją zdolność kredytową.
 • Jeśli będziesz używać karty odpowiedzialnie przez 2 lata, zamieni się ona w zwykłą kartę kredytową.
Złóż wniosek o kartę obciążeniową American Express. American Express oferuje kilka kart opłat, takich jak Złota Karta i Zielona Karta. „Karta obciążeniowa” oznacza, że ​​wszystkie twoje długi są spłacane na koniec miesiąca. Za pomocą karty obciążeniowej nie można płacić w czasie. Jest to mniejsze zobowiązanie dla firmy i z tego powodu średnio lub nieco powyżej średniej zwykle wystarcza przy składaniu wniosku o kartę obciążeniową. Nie poprawi to twojej zdolności kredytowej tak, jak zwykła karta kredytowa, ale ustanowi historię z American Express i ma jedne z najlepszych dostępnych programów nagród.
 • W przypadku karty płatniczej, takiej jak Złota Karta, prawdopodobnie potrzebujesz zdolności kredytowej w pobliżu wysokich 600s.
 • Ponieważ płacisz pełne saldo co miesiąc, nie płacisz odsetek od zakupów.
 • Roczna opłata za karty płatnicze American Express wynosi od 95 USD rocznie za Zieloną Kartę do 450 USD rocznie za Kartę Platynową.
 • Karta obciążeniowa pozwala robić zakupy i spłacać je. Natychmiastowa wpłata na konto spowoduje zbudowanie historii kredytowej.
 • Karta obciążeniowa może wpływać na twoją zdolność kredytową, gdy biura obliczają częstotliwość płatności na czas i długość historii kredytowej. Nie jest to jednak brane pod uwagę w wskaźniku wykorzystania długu, ponieważ nie ma limitów kredytowych dla karty obciążeniowej.
Złóż wniosek o kartę kredytową American Express. Karta kredytowa, w przeciwieństwie do karty obciążeniowej, pozwoli Ci nosić saldo i płacić z czasem. Z tego powodu zazwyczaj potrzebujesz wyższej oceny kredytowej, aby uzyskać kartę kredytową American Express, niż karty kredytowej. (American Express nie ujawnia informacji dotyczących ocen kredytowych niezbędnych do zatwierdzenia karty.) American Express oferuje szereg kart kredytowych, które obejmują różne korzyści, takie jak mile podróżne, zwrot gotówki lub konta biznesowe.
 • American Express ma funkcję „Wybierz kartę” , która może pomóc Ci wybrać kartę odpowiednią dla Ciebie.
 • Możesz mieć większe szanse na zatwierdzenie karty kredytowej American Express, jeśli złożysz wniosek o kartę za pośrednictwem banku, w którym masz konto o dobrej opinii. Bank of America, Citi, Wells Fargo, USAA, First National Bank, Barclays i PenFed wszystkie wydają karty American Express.
Zbadaj swoją ocenę kredytową . Zanim złożysz wniosek o kartę kredytową, powinieneś sprawdzić swoją zdolność kredytową . Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie masz historii kredytowej lub uważasz, że możesz mieć złą historię kredytową. (Jeśli masz złą historię kredytową, zapoznaj się z artykułami wikiHow: Popraw swoją zdolność kredytową lub Uzyskaj szybki wynik kredytowy .)
 • Możesz zażądać bezpłatnego raportu kredytowego od każdego z trzech biur kredytowych raz w roku za pośrednictwem rocznecreditreport.com. Jednak twój raport kredytowy nie nie zawiera Twojej oceny kredytowej. Zawiera jednak informacje, które mogą pomóc w zarządzaniu oceną zdolności kredytowej. Na przykład często zdarza się, że informacje są pomieszane, więc czyjaś spóźniona płatność lub zaległe konto może pojawić się błędnie w raporcie kredytowym. Naprawienie tych błędów pomoże zwiększyć ogólny wynik.
 • Twój kredyt jest obliczany przez trzy oddzielne agencje: Equifax, Experian i TransUnion. Powinieneś sprawdzić wszystkie trzy. Niektórzy mniejsi pożyczkodawcy zgłaszają się tylko do jednego z trzech, więc ocena zdolności kredytowej może się różnić w zależności od kraju.
 • Oceny kredytowe wynoszą od 300 do 850. Średnia ocena kredytowa wynosi około 650-700, w zależności od biura informacji kredytowej.
Złóż wniosek w ramach posiadanych środków. Jeśli pożyczkodawcy zobaczą, że złożyłeś wiele wniosków o kredyt, wpłynie to na twój wynik i zmniejszy prawdopodobieństwo otrzymania karty. Może to obniżyć Twój wynik nawet o 10%. Powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, do czego kwalifikuje Cię Twoja zdolność kredytowa i ubiegać się wyłącznie o karty, które prawdopodobnie uzyskasz. American Express nie ujawnia, jakie oceny zdolności kwalifikują Cię do jakich kart.
 • Punktacja kredytowa wynosząca 700 lub więcej kwalifikuje cię do większości kart, w tym niektórych z bardzo dobrymi korzyściami.
 • Jeśli Twoja ocena kredytowa wynosi od 600 do 700, prawdopodobnie uzyskasz przeciętną kartę kredytową, ale może mieć pewne trudności. Jest mało prawdopodobne, że dostaniesz kartę z wielkimi korzyściami. Jeśli to możliwe, sprawdź średnią zdolność kredytową osób otrzymujących kartę, o którą się ubiegasz. Nie aplikuj, jeśli średnia jest znacznie wyższa od twojej własnej zdolności kredytowej.
 • Jeśli Twoja ocena kredytowa jest niższa niż 600, jest mało prawdopodobne, że otrzymasz kartę kredytową. Zamiast tego powinieneś zacząć od zostania współtwórcą karty innej osoby lub uzyskania zabezpieczonej karty. Pamiętaj, że nie możesz zostać współautorem na koncie American Express.
Poszukaj informacji w Internecie. Chociaż American Express nie udostępnia średnich przedziałów zdolności kredytowej niezbędnych do zatwierdzenia karty, czasem można poznać wyniki innych osób, które zostały zatwierdzone do karty. Strony takie jak NerdWallet i Credit Karma często zamieszczają listy kart kredytowych dla osób z „sprawiedliwym” i „przeciętnym” kredytem. Członkowie społeczności na tej stronie czasami publikują posty po ich zatwierdzeniu oraz o ich ocenach kredytowych. Nie jest to ostateczna informacja ani gwarancja, ale może pomóc ci zdecydować, czy prawdopodobnie trafiłeś w kartę.
Zdobądź zabezpieczoną kartę. Zabezpieczona karta jest sposobem na ustalenie twojego kredytu, jeśli jest on niższy niż 600, umożliwiając w końcu uzyskanie niezabezpieczonej karty kredytowej. Aby zabezpieczyć kartę, musisz wpłacić gotówkę na swoje konto jako zabezpieczenie. Twój limit wydatków będzie w przybliżeniu równy zdeponowanemu, dzięki czemu będzie działał prawie jak karta przedpłacona, z tym wyjątkiem, że pieniądze, które zdeponujesz jako zabezpieczenie, nie będą wliczane do twoich płatności.
 • American Express nie oferuje zabezpieczonych kart kredytowych, chyba że jesteś weteranem wojskowym lub rodziną weterana. Jeśli masz zły kredyt, prawdopodobnie będziesz musiał zacząć budować go z inną firmą i przed ustaleniem historii transakcji z American Express.
Zarejestruj połączone konto. Jeśli masz rodzica lub małżonka, który ci ufa, możesz poprosić o dodanie do jej konta. Jeśli mają dobry kredyt i odpowiednio obsługują kartę, może to zwiększyć twoją zdolność kredytową. W przeciwieństwie do wielu innych kart, American Express nie akceptuje osób podpisujących. Możesz jednak zostać autoryzowanym użytkownikiem na czyimś koncie American Express.
 • Autoryzowanym użytkownikiem jest osoba, która może korzystać z karty kredytowej, ale nie ponosi odpowiedzialności za płatności i może zostać usunięta z konta w dowolnym momencie. W przypadku osób poniżej 21 roku życia na karcie rodziców rodzic może nawet ustawić niestandardowy limit wydatków. Jednak w ostatnich latach niektóre konta przestały zgłaszać informacje o autoryzowanych użytkownikach do biur informacji kredytowej. Dogodnie, American Express zgłasza tylko pozytywne informacje o autoryzowanych użytkownikach, co czyni go jedną z lepszych firm do zwiększania wyniku za pomocą autoryzowanego konta.
Wykorzystaj swoją międzynarodową historię. Niestety, biura kredytowe nie uwzględniają żadnych transakcji przeprowadzanych poza narodem. Jeśli przyjeżdżasz z innego kraju, zasadniczo zaczniesz od zera w budowaniu zdolności kredytowej. Możesz jednak skorzystać z wcześniejszej historii kredytowej, aby ustanowić linię kredytową w Stanach Zjednoczonych.
 • Jeśli posiadasz dokumentację z kartą kredytową w innym kraju, możesz spróbować dostarczyć jej drukowane raporty wraz z dowodem dochodów do lokalnego banku. Niektóre lokalne instytucje będą skłonne oferować karty kredytowe na podstawie tych informacji.
 • Alternatywnie, jeśli masz kartę kredytową wydaną za granicą i jesteś dobrym klientem, firma może być skłonna wydać ci kartę amerykańską, aby zacząć budować swoją zdolność kredytową. Spróbuj współpracować z instytucją, z którą miałeś już historię.
Zapłać rachunek na czas. 35% procent Twojej zdolności kredytowej jest obliczane na podstawie tego, jak konsekwentnie płacisz w terminie. Wcześniejsza płatność lub płatność powyżej wymaganej minimalnej kwoty nie ma bezpośredniego wpływu na twoją zdolność kredytową, ale może zostać zauważona przez niektórych szczególnie wyrafinowanych kredytodawców. Ważne jest jednak, aby nie dopuścić do tak wysokiego zadłużenia, że ​​nie można dokonać płatności w terminie. W tym celu często trzeba zapłacić więcej niż minimum.
 • Wydawcy kart kredytowych nie mogą zgłaszać opóźnień w płatnościach do biur kredytowych, chyba że płatność nastąpi z opóźnieniem 21 dni, a większość firm będzie czekać do 30 dni po terminie. Jednak Twoja karta kredytowa może pobierać opłaty za opóźnienie za każdą płatność, która jest opóźniona nawet o jeden dzień, a dwa miesiące kolejnych opóźnionych płatności mogą wystarczyć do podwyższenia stopy procentowej. Może to wpłynąć na twoją zdolność do terminowego dokonywania płatności w przyszłości.
Utrzymuj dobry stosunek zadłużenia do kredytu. 30% oceny zdolności kredytowej zależy od tego, jak wysokie jest twoje zadłużenie w porównaniu do maksymalnego limitu kredytowego. W idealnym przypadku twój dług powinien wynosić mniej niż 30% kwoty kredytu, na którą jesteś zatwierdzony.
 • W tym miejscu tylko wypłata minimalnego salda może negatywnie wpłynąć na twój kredyt. Jeśli spłacisz tylko minimalne saldo, Twoje zadłużenie prawdopodobnie będzie stopniowo rosło, obniżając zdolność kredytową.
 • Oznacza to, że im wyższy limit kredytowy i im mniej go wykorzystasz, tym lepsza będzie Twoja zdolność kredytowa. Unikaj kredytu w sklepie, ponieważ często mają one bardzo niskie limity. Tak więc, jeśli w ogóle go użyjesz, przekroczysz idealny 30% współczynnik i negatywnie wpłyniesz na twoją zdolność kredytową.
Trzymaj kartę otwartą. 15% Twojej zdolności kredytowej jest obliczane na podstawie długości Twojej historii kredytowej. Jest to określane na podstawie czasu otwarcia najstarszego konta, czasu otwarcia najnowszego konta oraz średniego wieku wszystkich kont. To skutecznie oznacza, że ​​powinieneś ograniczyć zmiany na swoich kontach. Trzymaj je otwarte i nie wyjmuj zbyt wielu nowych kart.
Skontaktuj się z American Express, jeśli wystąpi problem. Sprawdź swoje oświadczenie pod kątem oszukańczych lub niedokładnych opłat. Jeśli na oświadczeniu znajdziesz błędy, które uważasz za błędne, skontaktuj się z American Express i poproś o ich sprawdzenie i, jeśli jest to uzasadnione, usunięcie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na dokonanie minimalnej wymaganej płatności, skontaktuj się natychmiast z American Express i zawrzyj specjalne porozumienie dotyczące płatności.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak podlewać sukulenty

Jak zapobiegać powiększeniu prostaty