w ,

Jak zrobić niemożliwą butelkę

Usuń plastikowe opakowanie i wrzuć.
Wyjmij karty.
Podgrzej naklejkę suszarką. Łatwo zejdzie bez łez.
Ponownie używając suszarki lub ostrego noża hobby, rozetnij dolny szew pudełka, aby można go było spłaszczyć.
Włóż spłaszczone i zwinięte pudełko do butelki i rozpłaszcz. Za pomocą wygiętego kawałka drutu lub innego odpowiedniego narzędzia, ponownie uszczelnij dolny szew klejem. Silny klej wysycha zbyt szybko, aby można go było umieścić we właściwym miejscu, więc użyj kleju rzemieślniczego i bądź cierpliwy.
Włóż jedną kartę na raz.
Zamknij pudełko i rozgrzej naklejkę, aby stała się lepka, aby można ją było ponownie przymocować. Użyj trochę kleju, jeśli nie będzie wystarczająco lepki.
Przebij piłkę w rozmytym obszarze (rozczep fuzz, aby dziura nie wyrywała zbyt dużej ilości fuzz, później przeczesujesz ją z powrotem przez otwór).
Włóż piłkę do imadła i wyciśnij z niej całe powietrze.
Uszczelnij otwór igłą do pompy rowerowej.
Złożyć piłkę (lub rzucić ją) i wbić w butelkę.
Obróć butelkę do góry nogami, aby igła wystawała z szyjki. Przykręć elastyczny wąż na końcu (do pompowania opon rowerowych) i przykręć wąż do pompy rowerowej.
Ponownie napompuj piłkę, a następnie wyciągnij igłę.
Ukryj dziurę, przeczesując włosy i / lub nakładając kroplę lub dwie farby na dziurę. Pamiętaj, że możesz uszczelnić otwór w kulce silnym klejem, jeśli ma tendencję do automatycznego ponownego napełniania się, a następnie po prostu ponownie przebić otwór szpikulcem, gdy piłka znajdzie się w butelce.
Zdemontuj Kostkę Rubika na wszystkie 27 części.
Ponownie złóż sześcian w butelce. Pamiętaj, że będziesz potrzebować wewnętrznej średnicy 3 i ćwierć cala, aby dopasować kostkę Rubika do siebie. Będziesz musiał szturchać i szturchać każdą kostkę na miejsce, a to pomoże mieć długie pęsety i podobne narzędzia z długimi uchwytami, aby pomóc zastosować siłę.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak malować ceramiczne garnki

Jak ponownie zainstalować system Windows 7 bez dysku CD