w ,

Jak zrobić wałek do włosów

Zastosuj piankę do stylizacji. Przed wywinięciem włosów nałóż obficie piankę o wielkości piłki do ping ponga na włosy lub włosy stylizowanej osoby. Ułatwi to modelowanie i stylizację włosów. Jeśli pominiesz ten krok, włosy będą bardziej wypadać z rolki.
Rozłóż włosy na środku. Użyj grzebienia, aby rozdzielić włosy na środku. Następnie rozłóż włosy od ucha do ucha, aby mieć dwie części włosów otaczające twarz i jedną część włosów z tyłu. Umieść tylną część włosów w kok lub kucyk, aby uniknąć mieszania z przednimi częściami.
Spryskaj włosy lakierem do włosów. Użyj lakieru do włosów, aby spryskać dwie przednie części włosów. Następnie weź jedną z przednich części włosów, unieś je prosto i drażnij, przesuwając się między włosami od czubków aż po cebulki. To daje włosom objętość potrzebną do rozkołysania tej fryzury.
Zacznij toczyć jedną część włosów. Weź jedną z dwóch wolnych części włosów i wyciągnij je prosto na bok głowy pod kątem 90 stopni. Weź wałek piankowy i umieść go na końcach części włosów, którą trzymasz. Przyłóż końcówki włosów do wałka palcami, a następnie zacznij toczyć się do wewnątrz, tak aby coraz więcej włosów było owiniętych wokół wałka. Tocz, aż rolka znajdzie się kilka cali od twojej głowy.
Wyjmij wałek. Kiedy wałek do włosów znajduje się około trzech cali od głowy, wyjmij wałek z wałka, upewniając się, aby nie cofnąć wałka. Zakończ toczenie włosów, aż wałek zostanie ułożony na czubku głowy po jednej stronie części.
  • Upewnij się, że toczysz włosy do wewnątrz w stronę swojej części, a nie na zewnątrz.
Przypnij wałek do włosów. Po zakończeniu zwijania pierwszej części włosów, użyj szpilek bobby, aby przypiąć wałek do włosów. Umieść jeden bolec szpilki bobby w rolce, a drugi wsuń przez włosy blisko skóry głowy, aby rolka pozostała na miejscu. Powtórz z kilkoma innymi szpilkami, aby upewnić się, że włosy pozostaną na miejscu.
Rzuć drugą przednią część włosów. Korzystając z tego samego procesu, przetocz drugą część włosów do środka w kierunku swojej części i przypnij szpilkami bobby. To powinno dać ci dwa wysokie wałki do włosów na czubku głowy. Ten styl nazywa się Rzutem Zwycięstwa i był popularny w latach 40. XX wieku.
Ułóż tylną część włosów, jak chcesz. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tylną częścią włosów jest tworzenie dodatkowych rolek z tyłu głowy, pod górnymi rolkami.
  • Możesz zdecydować się na zrobienie pół-spojrzenia za pomocą wałków do włosów i pozostawić włosy z powrotem w dół. Użyj lokówki, aby zwinąć włosy, jeśli chcesz.
  • Możesz także przypiąć tylną część włosów. Zamiast robić dodatkowe rolki, po prostu przypnij włosy pod rolki, aby uzyskać elegancki wygląd.
Użyj lakieru do włosów na wałkach do włosów. Weź lakier do włosów i spryskaj, koncentrując się na wałkach do włosów. Spowoduje to ustawienie fryzury i sprawi, że będzie mniej prawdopodobne, że będą wypadki lotnicze lub poważne wpadki.
Użyj pianki do stylizacji. Zanim włożysz włosy do dolnych rolek, pamiętaj o użyciu dużej ilości pianki lub kremu do stylizacji. Pomoże to włosom pozostać w rolkach. Nakładaj piankę do stylizacji równomiernie na włosy.
Część i część włosów. Zrób środkową część pośrodku włosów. Następnie utwórz trzy części włosów: jedną z tyłu i dwie z przodu. Weź jedną porcję włosów i odrzuć pozostałe, aby nie przeszkadzały.
Przekręć i zwiń część włosów. Weź jeden odcinek włosów i przekręć go między palcami, aż będzie skręcony w taki sam sposób, jak skręca się linę. Upewnij się, że zwrot akcji jest zgrabny, bez żadnych przelotów. Następnie zwinąć skręt, trzymając jedną ręką podstawę włosów przy głowie, a drugą kręcąc wokół niej skręcone włosy, aby utworzyć rolkę. Przypnij tę rolkę za ucho. Upewnij się, że przypinasz włosy w taki sposób, aby włosy się nie zwijały.
Powtórz z innymi sekcjami. Weź pozostałe dwie części włosów i skręć je i zwijaj. Przypnij sekcje obok siebie. Powinno to stworzyć zgrabne upięcie, a rolki włosów zmieszały się ze sobą, aby nie było łatwo zauważyć, że rolka składa się z trzech oddzielnych sekcji. Rolki włosów powinny wyglądać jak jedna rolka w linii nad karkiem.
Spryskaj lakierem do włosów. Spryskaj wałki włosów lakierem do włosów. To powinno wzmocnić styl, aby pozostał na swoim miejscu. Możesz również dodać dodatkowe szpilki, jeśli obawiasz się, że włosy spadną.
Użyj pianki do stylizacji. Używaj myszki do stylizacji, zwracając szczególną uwagę na włosy z przodu głowy, otaczające twarz. To są włosy, których będziesz używał do tworzenia grzywki, więc chcesz, aby otrzymała dobrą porcję musu.
Utwórz poziomą część U. Użyj grzebienia, aby zrobić część, która z góry wygląda jak U skierowana w stronę twojego czoła, dając ci duży odcinek włosów tuż nad środkiem czoła. Rozczesz włosy do przodu, aby zwisały przed twoją twarzą.
Wstecz włosy. Weź część włosów przed twarz i podnieś go prosto do góry. Weź grzebień i rozczesz włosy, rozczesując delikatnie od końców aż do nasady. Dzięki temu twoje włosy będą miały większą formę i wsparcie, dzięki czemu łatwiej będzie wykonać rolkę.
Rzuć sekcję włosów. Weź sekcję włosów przed twarzą i przetocz ją, zaczynając od końcówek. Upewnij się, że go stoczysz, a nie w górę. Spowoduje to utworzenie rzutu niżej, dzięki czemu będzie wyglądać jak grzywka.
  • Rozważ zastosowanie pączka do włosów lub niewielkiej ilości wyściółki, aby zapewnić rolce dodatkowe wsparcie i większą objętość.
Przypnij włosy. Weź kilka szpilek bobby i przypnij wałek do włosów na swoim miejscu. Jeśli używasz pączka do włosów lub dodatkowego wsparcia dla stylu, przypnij je również na swoim miejscu, upewniając się, że są całkowicie pokryte rolką włosów.
Ułóż resztę włosów według własnego uznania. Masz nieograniczone możliwości stylizacji reszty włosów. Jednym z klasycznych sposobów stylizacji za pomocą zrolowanych grzywek jest wykonanie bułek po obu stronach głowy za pomocą przednich włosów, a następnie opuszczenie włosów z tyłu. Możesz jednak po prostu rzucić grzywką i pozostawić włosy w dół, aby uzyskać klimat Rockabilly z lat 50.
Użyj lakieru do włosów. Po stylizacji reszty włosów, delikatnie przejedź wałkiem za pomocą pędzla, aby wygładzić muchy. Użyj mocno trzymającego lakieru do włosów i skoncentruj się na wałku z grzywką i innych wałkach, które mogłeś włożyć we włosy.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak odbudować silnik

Jak zrobić kojec chomika