w

Jak zaplanować przyjazną gejom podróż na Fire Island w Nowym Jorku

Zatrzymaj się w jednym z przyjaznych gejom hoteli i pensjonatów Cherry Grove na terenie miasta. Rezerwuj wcześnie, ponieważ w okolicy jest niewiele miejsc noclegowych, ponieważ w większości są to prywatne domki.
Zarezerwuj zakwaterowanie z dużym wyprzedzeniem, jeśli planujesz uczestniczyć w festiwalach i wydarzeniach tygodnia około 4 lipca; to najbardziej ruchliwy czas dla społeczności gejowskich na Fire Island.
  • Fire Island Drag Queen Invasion i jego imprezy przed i po, to popularny festiwal, który odbywa się co roku 4 lipca.
Odwiedź jedną z gejowskich plaż nagich w Cherry Grove. Ubiór jest opcjonalny i możesz położyć się i cieszyć słońcem, pływać i po prostu odpocząć. Na plaży znajduje się również wiele malowniczych wydm.
Wędrówka wzdłuż Carrington Tract, obszaru leśnego między plażą a Fire Island Pines.
Spaceruj po Judy Garland Memorial Forest lub wybierz się na piknik i obserwowanie ptaków w okolicy.
Zobacz pokaz drag. Cherry Grove słynie z pokazów drag queen, które odbywają się na wyspie.
Zjedz obiad w jednej z najpopularniejszych restauracji Cherry Grove, takiej jak Jumping Jacks Seafood Shack lub Cherry's Pit.
Odwiedź Fire Island Pines, drugą głównie gejowską społeczność na wyspie, idąc na wschód od Cherry Grove, przez obszar znany jako Meat Rack. Pamiętaj, że Meat Rack to pas ziemi między dwiema społecznościami znanymi z krążenia wśród mężczyzn.
Wynajmij domek lub dom w Fire Island Pines, większej z 2 przyjaznych gejom społeczności na wyspie. W Sosnach nie ma wielu hoteli, dlatego zaleca się wynajęcie domku letniskowego lub domu.
2
Wybierz się na wycieczkę przyrodniczą przez lasy i ciesz się zielenią okolicy
Zdobądź zaproszenie na jedno ze słynnych przyjęć domowych, które odbywają się w Pines. The Pines to zamożna część wyspy, na której często odbywają się imprezy domowe organizowane przez zamożnych i sławnych gości na wyspie.
Dołącz do letnich tańców herbacianych, które są podobne do happy hours, wokół barów Pines.
Spacer wzdłuż przystani, w której znajduje się wiele barów, sklepów, restauracji i klubów nocnych, które latem są zajęte przez całą noc.
Przeżyj jeden z letnich festiwali Fire Island, takich jak The Pines Party, czyli impreza na plaży, która trwa przez cały dzień; czy Międzynarodowy Festiwal Filmowy Fire Island Pines.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Jak spędzić fajne nocowanie z jednym przyjacielem (dla dzieci w wieku przedszkolnym)

Jak przygotować się do wyjazdu / obozu letniego (dla dziewczynek)